077-2077147

א' - ה': 10:00 - 18:00, ו': 9:30 - 13:00

דברו עם המומחית!

אשמח לסייע ולייעץ בכל נושא

אודותינו

ה"אני מאמין" של העסק שלי הוא הגינות ויושר בראש ובראשונה וכן השירות ללקוח שעליו אני שמה דגש. אני מבררת עם הלקוח את הצורך שלו ולפיו אני מתאימה לו את המוצר המתאים לו. למשל, בראשי דיו וטונרים: יש כאלו המעדיפים מקורי, יש כאלו המעדיפים חליפי, יש כמות רגילה וכמות כפולה בחלק מראשי הדיו והטונרים. אני מיידעת את הלקוח על כל האפשרויות ונותנת לו לבחור מה שהכי מתאים לו מבחינת כמות ההדפסות והמחיר. למשל במכונות למינציה ומגרסות: נפח עבודה גבוה או נמוך, מכאן נגזר המוצר המתאים ללקוח.

לכל אחד מתאים מוצר אחר, ובניגוד לרשתות הגדולות אני מתאימה לכל לקוח מה שמתאים לו. ברגע שיש לאדם את כל הנתונים והמידע לגבי המוצר, הוא יכול לקבל החלטה מושכלת, בניגוד להרבה אנשים שמתלוננים שברשת כזאת או אחרת המליצו להם על מוצר "במבצע" וכשהתחילו להשתמש בו הם גילו שהוא לא מה שהם באמת צריכים.

Printly.co.il היא החנות המקוונת של המרכז לראשי דיו וטונרים, הנמצאת בחיפה. בנוסף למוצרים הנמכרים באתר (ראשי דיו מקוריים וחליפיים לכל סוגי המדפסות, טונרים למדפסות לייזר, חותמות ועוד) – בחנות ניתן לרכוש גם מדפסות, מכונות למינציה, מגרסות, גלילי נייר לקופות רושמות, נייר למדפסת ולפלוטר, ציוד משרדי וכלי כתיבה, יומנים ולוחות שנה, ציוד היקפי למחשבים כגון מקלדות, עכברים, דיסק און קי, דיסקים לצריבה, אוזניות למחשב, רמקולים ועוד.
כמו כן אנחנו מבצעים את כל עבודות הדפוס, כגון: כרטיסי ביקור, מגנטים, פנקסי חשבוניות וקבלות, פלאיירים ומעטפות. החנות מוכרת הן ללקוחות פרטיים והן למשרדים.

המוטו של החנות: "הכל למשרד תחת קורת גג אחת". אצלנו ניתן לקנות להזמין כל מה שצריך לעבודה בסביבה משרדית במקום להתרוצץ בין כמה מקומות. ניתן להגיע לחנות בתיאום מראש או פשוט להזמין דרך האתר והמשלוח יגיע אליכם לכל מקום בארץ בדואר רשום או עם שליח עד הבית.

קנייה נעימה ותודה שגלשתם באתר!

אורלי פריד גרוסו
מנהלת

איך אפשר לעזור?