077-2077147

א' - ה': 10:00 - 18:00, ו': 9:30 - 13:00

דברו עם המומחית!

אשמח לסייע ולייעץ בכל נושא

צריך להזמין חותמת ולא יודע איזו? במדריך זה אסביר על ההבדל בין סוגי החותמות השונים.

חותמות- סוגים נפוצים

  • חותמות קפיציות: אלה החותמות הנפוצות ביותר, עם גלופת פולימר או גומי. כאשר לוחצים להחתמה על נייר הגלופה מסתובבת ממגע עם כרית הדיו בחותמת למגע עם הנייר וכך נוצרת ההחתמה. הדיו בכרית הדיו של חותמות קפיציות הוא דיו על בסיס מים.
  • חותמות פלאש (נקראות גם חותמות לייזר): חותמות עם גלופה המיוצרת על ידי הקרנת הדפסת הכיתוב בלייזר. הגלופה נמצאת מעל כרית הדיו ומחוברת עליה כך שכשרוצים להחתים לוחצים קלות על החותמת ואז הכרית יחד עם הגלופה יורדות למטה ונוגעות בדף וכך נוצרת ההחתמה. הדיו בכרית הדיו של חותמות פלאש הוא דיו על בסיס שמן. חותמת פלאש מחתימה עד 20,000 החתמות ונחשבת איכותית יותר ונותנת תוצאת החתמה מדוייקת ואיכותית.
החותמות שאנחנו מוכרים מיועדות להחתמה על נייר בלבד, ללא ציפויים. ניתן להזמין גם חותמות להחתמה על נייר מנויילן (עם למינציה) או חומרים אחרים, כאשר נעשה שימוש בסוגי דיו אחרים מדיו המיועד להחתמה על נייר בשל כושר ספיגה שונה של חומרים שונים. ניתן להזמין אצלנו "חותמות של פעם", חותמות עם ידית עץ מהודרת, אליה מודבקת גלופת פולימר. ההחתמה בחותמת עץ נעשית על ידי שימוש בכרית דיו הנמכרת בנפרד מהחותמת.

חותמות- איך לבחור את המתאימה?

באתר תחת קטגוריית חותמות ניתן לראות את סוגי החותמות השונים. ברגע שלוחצים על מוצר מסויים נפתח עמוד מוצר עם פרטי המוצר. תמונה, שטח החתמה, מס' שורות מקסימלי ומחיר. החותמת הסטנדרטית והפופולרית היא בגודל P20. אני ממליצה לרשום על דף מה הטקסט המדוייק שיופיע בחותמת, ורק לאחר שברור כמה שורות יש בחותמת וכמה אותיות יש בכל שורה אפשר לבחור את גודל החותמת הרצוי. אז צריך לבחור אם להזמין חותמת קפיצית רגילה או חותמת פלאש, כאשר השיקול הוא כמות ההחתמות וכמובן המחיר.

חותמות עכבר וחותמות כיס

אלה הן חותמות קטנות ביחס לחותמות קפיציות רגילות וחותמות פלאש רגילות. חותמות אלו מתאימות לעורכי דין, רופאים, אחיות, וכל מי שצריך חותמת קטנה שתיכנס לתיק או לכיס ותעבור איתו ממקום למקום. למשל עורכי דין שיוצאים לייצג לקוחות בבית משפט, למשל רופאים או אחיות בחדר ניתוח. שטח ההחתמה שלהן זהה לחותמת P20 או P30 רגילה כך שמבחינת ההחתמה מתקבלת אותה תוצאה, הן של חותמות כיס ועכבר והן של חותמות קפיציות ופלאש רגילות.
חותמות- מדריך קנייה
5/5

ביקורת מאת: 610 מדרגים
מחבר: נעה אדמן
תאריך אחרון לביקורת: 07.08.2021
"אני ממליצה על אורלי גם כמומחית בתחום וגם כבעלת עסק."
ביקורת: 51/67

איך אפשר לעזור?