077-2077147

א' - ה': 10:00 - 18:00, ו': 9:30 - 13:00

דברו עם המומחית!

אשמח לסייע ולייעץ בכל נושא

ראשי דיו מקוריים למדפסת

ראשי דיו מקוריים למדפסת
ישנם ראשי דיו למדפסת שהם שחור לבן או צבעוניים. הצבעוניים, מכילים 3 צבעים: כחול אדום וצהוב או ארבעה ראשי דיו שמכילים כל אחד צבע שונה.. ניתן למצוא היום מדפסות, אשר עובדות על הזרקת דיו והשאלה היא, האם כדאי לרכוש ראשי דיו מקוריים למדפסת או שכדאי למצוא חלופיים? החיסכון הוא גורם משמעותי, במיוחד לאור המצב הכלכלי הקשה היום ולאור זה שיש אנשים רבים שמדפיסים הרבה בגלל העבודה שהם מבצעים, כמו מורות שצריכות להכין דפי עבודה לילדי הכיתה.
ניתן למלא את ראשי דיו מקוריים למדפסת ובכך לחסוך סכומי כסף ניכרים, אם תחשבו אותה על פי הוצאה שנתית. יש לציין, כי מחירי ראשי הדיו המקורי הם יקרים מאוד ולפעמים מחירם עשוי להגיע למחיר המדפסת. ניתן למצוא היום פתרון חלופי בדמות של ראשי דיו חליפיים, אשר אינם נופלים באיכותם על ראשי הדיו המקוריים.
האם כדאי לרכוש ראשי דיו מקוריים למדפסת שלנו?
ישנם אנשים שעובדים בעבודות גרפיו וצריכים להדפיס באיכות גבוהה, או שאינם מעוניינים להסתכן בהדפסה שאולי לא תצליח. היום, ניתן למצוא חברות רבות, אשר מייצרות ראשי דיו חילופי שאינם נופלים באיכותם על ראשי דיו מקוריים למדפסת. חנויות מוכרות לציוד משרדי, מוכרות את ראשי הדיו גם החילופיים וגם המקוריים וניתן לנסות את שני הסוגים, על מנת לעמוד על טיבם. יש אנשים שעושים שימוש עם ראשי דיו חליפיים של חברה מסוימת שהם מצאו שהם יעילים ויש להם חיסכון רב בשימוש בהם.
מי שמעוניין גם לעשות שימוש עם ראשי דיו מקוריים למדפסת, אך עדיין לחסוך, יוכל למלא את ראשי הדיו המקוריים בדיו ועדיין לחסוך סכום ניכר של כסף. כדאי לברר ולערוך השוואה של ראשי הדיו המקוריים, בכדי למצוא את הזול יותר והמקורי.
לשמור על המדפסת באמצעות ראשי דיו מקורי
ישנן מדפסות יקרות ומשוכללות שהתנאי שלהן, הינו שימוש עם ראשי דיו מקוריים. יש אנשים שמעוניינים לשמור על המדפסת היקרה שלהם ובצדק, אילו ישתמשו עם ראשי דיו מקוריים ואם יהיו מעוניינים לחסוך בהוצאות, ימלאו אותם עם דיו, כך שהם יישארו מקוריים ולא יפגעו במדפסת שלהם.

איך אפשר לעזור?