077-2077147

א' - ה': 10:00 - 18:00, ו': 9:30 - 13:00

דברו עם המומחית!

אשמח לסייע ולייעץ בכל נושא

ראשי דיו חליפיים למדפסת

ראשי דיו חליפיים למדפסת
כאשר משתמשים במונח דיו מקורי, הכוונה היא לחברה שייצרה את המדפסת. ראשי דיו חלופיים מיוצרים ע"י חברות אחרות שמתמחות בייצור של ראשי דיו לכל מיני מדפסות מחברות שונות. המחסניות החלופיות, זולות משמעותית והאיכות שלהן דומה מאוד לאיכות של ראשי הדיו המקוריים. הכל תלוי באיזו איכות הדפסה אתם מעוניינים ואם ראשי דיו חליפיים למדפסת, יספקו אתכם לסוג העבודה שאתם מבצעים או לשימושים הספציפיים שלכם במדפסת.
אנשים שעובדים עם המדפסת בגרפיקה, עדיף כי ירכשו ראשי דיו מקוריים. אם אתם מאלה שעושים שימוש במדפסת, לצרכים של הדפס מסמכים, עבודות גמר לאוניברסיטה, תוכלו בהחלט לעשות שימוש עם ראשי דיו חליפיים למדפסת, שיהיו זולים משמעותית.
מה משתלם יותר ראשי דיו או טונרים?
השימוש בראשי דיו או בטונרים, נקבע על פי סוג המדפסת, אם זו לייזר או הזרקת דיו. מדפסות הלייזר, הן איכותיות יותר ולכן מן הסתם, הן תהיינה יקרות יותר. גם המחירים של הטונרים בהתאם, יהיו גבוהים יותר משל ראשי הדיו. טונרים, מספקים כמות גדולה יותר של הדפסות, מאשר ראשי הדיו, כך שטונר מייצר יותר הדפסות מאשר ראש דיו חדש. יש לציין, כי ראשי דיו מקוריים יקרים בהבדל של 60-90 ₪ מאשר ראשי דיו חליפיים למדפסת. על ראשי הדיו החליפיים יש אחריות.
ראש דיו חלופי- הרווח כולו שלכם
ראש דיו תואם, הוא זה שמוחדר למדפסת בהתאמה מושלמת לתושבת של מחסנית הדיו. ההתאמה שלו חלקה והוא מתחיל לבצע את עבודת ההדפסה. ישנם ספקים שונים של ראשי דיו חליפיים למדפסת שהאיכות שלהם היא טובה. אם מצאתם חברה שמייצרת ראשי דיו חליפיים באיכות גבוהה , משמע, כי אתם חוסכים כסף רב. גם איכות ההדפסה לא תיפול משל ראש הדיו המקורי. כמובן שהכל תלוי גם בסוג הדיו. הניסיון, הינו עוד גורם שכדאי לבדוק.
ישנם אנשים, שכבר יודעים איזה סוג או חברה יש לרכוש את ראשי דיו חליפיים למדפסת והם נהנים מחיסכון משמעותי, במיוחד אם הם מדפיסים כמויות גדולות של מסמכים שהם זקוקים להם מתוקף עבודתם.

איך אפשר לעזור?