077-2077147

א' - ה': 10:00 - 18:00, ו': 9:30 - 13:00

דברו עם המומחית!

אשמח לסייע ולייעץ בכל נושא

מכונות למינציה

מכונות למינציה
ישנם מוצרים משמעותיים עבורנו שעלינו להחזיק, אם בבית או אם במשרד, כמו למשל ניירת שעלינו לניילן, כך שלא יהרסו לנו מסמכים חשובים או אפילו תמונות שאנו מעוניינים לשמור. בכדי לשמור על הניירת, יש להחזיק מכונות למינציה, אשר מניילנות יפה ובצורה מקצועית, את המסמכים החשובים לנו, אם במשרד או בבית. ניתן לניילן תמונות, כרטיסי ביקור, תפריט של מסעדה, תעודות לתלמידים, קטלוגים של מוצרם שונים ועוד.
שמירה של מסמך היסטורי, יוכל להתבצע ע"י מכשיר שמניילן או בשמו המוכר, מכשיר למינציה. אם אנו נהיה מעוניינים לניילן מסמכים בבית העסק שלנו, עלינו לקבל מידע, לגבי מכונות למינציה, כך שעל פי הצרכים שלנו, הכמות של המסמכים שנהיה מעוניינים לשמר, סוג המכונה ועוד, יש לברר היטב לפני הרכישה.
מכונה לניילון מסמכים בגודל סטנדרטי
יש לציין, כי רוב מכונות למינציה, אינן מניילנות בריסטולים או מסמכים בעלי דפים עבים, כי אם דפים של 4 A שמתאימים לשימוש משרדי או ביתי. על מנת לניילן מסמכים עבים יותר, קיימות מכונות שכן מבצעות את העבודה, אך הן מסוג אחר ולכן, יש לשאול את המוכרים בחנויות לציוד משרדי שהן בין המוכרות, ולשאול לגבי ההבדל. יש הבדל בין המכונות מסוג למינציה, גננות ומורות, אשר מחזיקות במכשיר זה בביתן, לשם עבודתן, תצטרכנה להחזיק במכונת למינציה שתהיה עשויה מברזל, בגלל העומס של הניילון של המסמכים השונים שברצונן לניילן.
גננות תהיינה מעוניינות יותר במכונה, אשר תניילן להן גם בריסטולים, לעבודות השונות ולתעודות בסוף השנה של ילדי הגן.
הגדלים השונים של מכונות הלמינציה- איזה גודל לרכוש?
ניתן למצוא גדלים שונים של מכונות למינציה ולכן, מומלץ לברר לפני שתרכשו מכונה זו, מה הגודל של הדף אותו אתם מעוניינים לניילן, אם מבחינת האורך והעובי שלו. יש לרכוש מכונת למינציה שתעמוד בקצב שלכם, היו וישנם בתי עסק או אנשי פרטים שמניילנים יותר ויש פחות. את כל הפרטים הללו, יש לציין למוכר, כאשר תלכו לרכוש מכונה זו לעבודות השונות שתהיו מעוניינים לבצע. כל המכונות מסוג למינציה, מותגו בישראל ואין להן מותג בינלאומי.

איך אפשר לעזור?