077-2077147

א' - ה': 10:00 - 18:00, ו': 9:30 - 13:00

דברו עם המומחית!

אשמח לסייע ולייעץ בכל נושא

חותמות קטנות

חותמות קטנות
בבתי דפוס וחנויות לציוד משרדי, ניתן להזמין חותמות שונות לצרכי משרד בכל מיני גדלים. חותמות אלה, עוצבו ע"י מומחים בעולם המיתוג והייצור של חותמות לצרכים השונים. חותמות אלה, ישמשו את בעליהן בצורה היעילה ביותר. אנשים בעלי מקצועות מסוימים כמו רופאים ועורכי דין למשל, יהיו מעוניינים לרכוש חותמות קטנות, כאלה שניתן לנשוא אותן בכיס. רופאים ועורכי דין חותמים כל העת על מסמכים ולכן, החותמות צמודות אליהן ומתאימות בגודלן לשימוש ספציפי זה.
חותמת מהווה אסמכתא למקוריות של מסמכים, אישורים וטפסים שונים. שימוש בחותמות הינו חיוני וכל משרד, יתקשה להתנהל בלעדיהם. עיצוב החותמות מתבצע בשתי דרכים, האחת, היא באמצעות הזמנה באינטרנט והדרך השנייה, היא באמצעות הזמנת חותמות קטנות או בכל גודל באמצעות הזמנה במקום בחנות המייצרת חותמות.
פרטים שיש לציין בחותמות
יש לציין כמה פרטים חשובים, מלבד הלוגו ושם העסק, כמו למשל מספר עוסק מורשה או עוסק פטור. יש לציין כי חותמת חייבת להיות איכותית. החידושים הטכנולוגיים, הפכו את שוק החותמות לנגיש וכל אחד, יוכל להזמין חותמות ע פי הדרישות שלו. ישנם סוכנים של חברות, אשר לוקחים עמם לכל מקום חותמות קטנות, על מנת להטביע אותן על מסמכי הזמנה, קבלות של מוצרים שהלקוחות מזמינים או מקבלים. חותמות אלה, נקראות גם "חותמות כיס" היות והן סגורות ובאמצעות לחיצה, ניתן לחתום עמן על המסמכים השונים.
גם הרושם שעושה בית עסק על לקוחותיו תלוי בחותמת מייצגת ומרשימה. זו הסיבה שיש להזמין חותמות איכותיות ולא משנה אם אלה הן חותמות גדולות , בינוניות, או חותמות קטנות, אשר ישרתו את בעלי העסקים, בעלי המקצועות החופשיים או את הסוכנים של בתי העסק השונים שמשווקים סחורה.
האסמכתא שלכם למקוריות המסמכים- חותמות
על מנת להוכיח כי מסמכים הם מקוריים, יש להטביע עליהם חותמת. אם אתם מסתובבים עם חותמות מתוקף עבודתכם, כדאי כי הן תישמרנה היטב. לרוב, יש להזמין כמה חותמות, על מנת שתמיד תהיינה בנמצא. יש לפנות לבית דפוס איכותי ולברר לגבי סוגי החותמות ואז להחליט באיזה סוג לבחור. ישנן חותמות קבועות וכאלה שניתן לכוון את התאריך בהן.

איך אפשר לעזור?