077-2077147

א' - ה': 10:00 - 18:00, ו': 9:30 - 13:00

דברו עם המומחית!

אשמח לסייע ולייעץ בכל נושא

דיו למדפסת

דיו למדפסת
אנו עושים שימוש עם המדפסת כמעט בכל יום, אך יש כאלה שעושים בה שימוש יום יומי מתוקף עבודתם. חיינו הפכו להרבה יותר קלים, כאשר הטכנולוגיה התפתחה ואנו יכולים להדפיס כל דבר ולכן, דיו למדפסת, הינו מוצר שאנו זקוקים לו מאוד. יש לחשב את התקופה, אשר בה אנו מדפיסים הרבה מסמכים, אם אנו זקוקים למשל בחודש מסוים הרבה מסמכים, יש לרכוש מראש דיו, אשר יספיק לנו לאותה התקופה.
אם איכות ההדפסה חשובה לכם ואינכם מדפיסים הרבה, כדאי כי תרכשו ראש דיו למדפסת, אשר יהיה מקורי בלבד. חשוב לוודא, כי אם אתם רוכשים ראשי דיו חליפיים למדפסת אתם רוכשים דיו חליפי באיכות טובה.
אילו נתונים יש לבדוק לפני רכישת ראש דיו למדפסת?
לפני רכישה של דיו למדפסת, עלינו לברר כמה נתונים חשובים. ראשית, איכות הדיו, כמות הדיו מחיר הדיו וכן, זמינות הדיו. ניתן יהיה לקבל ראש דיו למדפסת שיהיה באיכות מקורית, כאשר המחיר יהיה הרבה יותר זול והוא יהיה ממוחזר או חליפי. כדאי כי אם אתם רוכשים ראשי דיו מחנות קבועה, תוכלו לסמוך על המוכר, כך שזמינות הדיו תהיה גבוהה, במידה ואתם עושים שימוש רב במדפסת.
לפני שנים, דיו למדפסת, היה מיוצר אך ורק, ע"י יצרניות המדפסות המקוריות, כך שהחברות השונות שייצרו את המדפסות כפו על הקונים, לרכוש את הדיו המקורי. בשלב מסוים, לאחר שהצרכנים נפלו בשבי, לא ארך זמן רב וחברות חדשות של יצרני דיו, הצטרפו לשוק וייצרו ראשי דיו עבור המדפסות השונות.
אנשים שהם צרכנים חכמים, מחזיקים בביתם או בעסק שלהם דיו למדפסת אחד נוסף מלבד הדיו שבשימוש במדפסת כך שלא יהיה מצב, בו הם יישארו ללא דיו במדפסת. יש לציין, כי מדפסות הלייזר, הן החסכוניות ביותר והן מדפיסות בעלות נמוכה יותר וטונרים, אשר בהם משתמשים למדפסות מסוג זה, הם יותר זולים, היות והם מדפיסים בכמות גדולה יותר מראשי דיו ממוצעים.
אנשים שאיכות הסביבה חשובה להם, ירכשו ראשי דיו ממוחזרים למדפסת , מה שיקצץ אף בהוצאות, במיוחד למי שעושה שימוש רב במדפסת.

איך אפשר לעזור?